"Dobrá" škola na zakázku

Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: "Dobrá" škola na zakázku

Příspěvek od Honza »

Dovolím si ocitovat poslední Karlův intelektuální výkřik, neb do tohoto vlákna se hodí více, než kamkoli jinam.

"Dalších slov není potřeba. Snad jen, že 4 VŠ jsou na čachrovskou školu opravdu málo a rodiče skutečně odpovídají za vývoj svých dětí jen 9 měsíců před jejich narozením, jinak nesu odpovědnost za jejich kvalitu já a ředitel školy!"

Tohle by si totiž měli číst rodiče dětí zde školou povinných velmi pečlivě, neboť myšlenka podobného zrna už tu kdysi v minulosti zazněla z úst pí. Uhlíkové. Na rozdíl od Karla ji však interpretovala poněkud čitelněji… :idea:

Za problémy dětí, přecházejících ze zdejší školy na jiné, přikládejte vinu výhradně sobě, rodičové, neb vaše děti jsou prostě a jednoduše hloupé.

Pochopte konečně, že naše trio R.K.J. rozhodně za nic nemůže. Naopak, díky vizionářské progresivitě pana ředitele, bylo učivo jednotlivých ročníků mnohdy zvládnuto již za první pololetí školního roku a pak už se učit nemuselo. No není to krásné?? Mohlo se jezdit na koloběžkách, posedávat uprostřed silnice, lézt po stromech a soutěžit, kdo předběhne více důchodců při nastupování do autobusu. Např. počty z hlavy jsou naprostým přežitkem a plně postačuje, když pochopíte, jak to naklepat do kalkulačky.

Tady u nás byste se měli inspirovat vy všichni pedagogičtí zpátečníci a samozřejmě i vy hloupí rodičové, kteří zcela nepochopitelně vzděláváte svá dítka v jiných školách.

A pomník Husa bychom měli zlikvidovat, stejně tu jen zarůstá a nahradit jej novým, kde zlatým písmem na vědomí všem současným i budoucím generacím dáme, jakých zásluh a dobrých skutků jsme zde činili a jak jsme „materiál“ zdejší k lepším zítřkům posunuli.

P.S. Sice to není nikde vidět, ale hlavně že jsme za to brali pěkný prachy a lidi nám to žrali… :mrgreen:
Honza Bejvl
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: Kaplička Sv.Vintíře

Příspěvek od Karel »

Zírající Josef píše::lol: já dělal zkoušky na gympl se "samejma" ze Z(D)Š - šel jsem totiž, výjimečně, jako "talentovanej" z osmičky, ostatní pak končili devítkou... :D , u maturity bohužel 1x3, na vejškách "fakt dost dobrý", dokonce na etopedii - ta mne, problematického průšviháře, dost bavila - dokonce jen stále výborný = vše mohu dokladovat...) Ale jsem i psychoped, takže umím pracovat i s "méně chápavými"... . :roll: :twisted: :lol:
Opravdu nechápu, že by mohl po světě chodit někdo schopnější zachránit čachrovskou školu! Znovu apeluji: Jdi do toho! Já to myslím vážně, to při nabídce Honzíkovi šlo o žert.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Kaplička Sv.Vintíře

Příspěvek od Honza »

Poněkud pohublá reakce, Karle. Ty mantinely jsou už dost blízko což? :) To dá rozum, že to byl žert. U Vás už snad jen skalní... mohou věřit, že dokážete mluvit vážně. :clap: S mým příchodem do zastupitelstva by se násobně zvedla panika z „tepláků“. Už takhle se rosíte jak vrata od chléva Augiášova... :lol:

Vzpomínáte...? Jako by se nedaleko vařila voda... :wave:
Honza Bejvl
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Kaplička Sv.Vintíře

Příspěvek od Zírající Josef »

Pro rozumné čtenáře...
Včera v KT-deníku vyšel článek Čachrovskou školu opouští ředitel a s ním i někteří žáci. Autorka TROCHU ozřejmuje širší veřejnosti místní situaci. Samozřejmě tam není ani slovo o tom, proč vlastně někteří rodiče (hlavně většina místních...) požadovali odstoupení ředitele apod. Takže pro nás, co "v tom žijeme", zdánlivě nic zajímavého...
Ale... Jedna z maminek "na straně p. Jansy" tam přímo říká: "...pracovat s dětmi se speciálními potřebami..." a kousek dál "...byl to krásný ostrov pro atypické děti...". To je právě TO... :roll: A o tom psal nedávno i Honza...

Skoro každý asi něco zaslechl o inkluzi. Já pro ni jsem, ale pozor, (napíšu to tak, aby to bylo jasné i laikům...- snad někoho neurazím...) společně s (řekněme...) "průměrnými zdravými" dětmi by se měly rozhodně vzdělávat zdravotně postižené děti s přibližně alespoň průměrným intelektem = tedy samozřejmě např. vozíčkáři apod. (podívejte se jen na takového Stephena Hawkinga...), děti s poruchami smyslů apod. a i děti mimořádně nadané (poslal jsem sice syna na osmileté gymnázium, když už tady tedy jsou, abych mu nebral šanci vzdělávat se s nejlepšími, ale s jejich vznikem jsem nesouhlasil už jen proto, že jsem věděl, co s třídami udělá, když po 5. ročníku odejdou jedničkáři = "tahouni" a to jsme ještě ani netušili, že odejdou i dvojkaři a někde i horší...= co pak z takové třídy je, je asi jasné každému, kdo do ZŠ chodil...) apod. x Stále si myslím, že děti s "výrazně slabším intelektem" apod. se mají vzdělávat jinde (řečeno surově, ale tak, aby každý porozuměl... = aby ostatní, které by ideálně táhli vpřed ti nejlepší, kteří by neodcházeli na víceletá gymnázia, nezpomalovaly, ale aby také, ve vhodné kolektivu apod., snáze zažily úspěch atd. atd. atd.), svým tempem, s redukovaným učivem, s jiným poměrem hodin jednotlivých předmětů atd. atd. atd.

Takže, vážení Čachrováci, copak říkáte na to, že duo K + R Vám, tady v Čachrově, potichu a nenápadně, dávno před Valachové inkluzí (která zahrnuje i děti s poruchami intelektu apod.), pro Vaše děti zřídilo "SPECIÁLNÍ" školu... Vaše děti snad mají vesměs (ano, najdou se tady i takové, ale jsou v drtivé menšině..., ale pro ně je v Klatovech např. Hálkova a mnoho dalších lépe se hodících škol a zařízení v okolí...) nějaké speciální vzdělávací potřeby ? Jsou snad místní děti většinově nějak atypické ? Jednalo se snad především a prvotně o výuku místních dětí a ne o dovoz "klientely" odjinud, ne ? Tak proč, proboha, zrovna tady, na malé venkovské školičce ?

Jsem jeden z Vás a můj syn odtud prostě musel odejít spolu s poměrně mnoha dalšími dětmi proto, že jsme většinou do roka (za což se, jako odborník, budu do smrti stydět, že jsem tam syna nechal zakrňovat tak dlouho...) zjistili, že naše děti nejsou "plnohodnotně" vyučovány...
Někteří jste to neprohlédli a Vaše jinak šikovné děti se celé roky neučily, v plném rozsahu, to, co měly. Budou to dlouho, těžce a složitě dohánět nebo, což je ještě horší, to třeba nedoženou nikdy, což je bude jen na známkách stát 1-2-? stupně = ano, mohli jste mít jedničkáře nebo dvojkaře a můžete mít trojkaře a hůř. Což se zase dále může projevit na možnosti dalšího studia a nakonec i výběru povolání. A každý víte, že to sice úplně nerozhoduje, ale možnosti žáků a studentů s lepšími výsledky jsou v průměru statisticky nezanedbatelně celoživotně lepší... A za toto můžete Vy i Vaše děti poděkovat p. Kocurové a p. Randákovi... A volby, kde to a nejen to..., můžete zohlednit, budou brzy !!!
Naposledy upravil(a) Zírající Josef dne sob 02. pro 2017 16:59:26, celkem upraveno 3 x.
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: Kaplička Sv.Vintíře

Příspěvek od Zírající Josef »

A teď i pro Karla... :roll: :wave:
Karle, Tebe měl poznat Komenský... Nebudu to hledat, ale řekl něco takového, jako že žádné zrcadlo nemůže být až tak poškrábané, aby neodráželo alespoň něco, že neexistuje tak tupý balvan... atd. atd. atd. Prostě, že vždycky je výchovná a vzdělávací naděje... Ten by koukal, kdyby viděl, co stále dokola odpovídáš, viď...? :twisted:
Desetkrát Ti "odb/porník" (udělám určitou zkratku... :idea: ) na "problematické chování" a především na slabší intelekt něco "polopaticky" vysvětlí aaaaa NIC !!! = furt si, bez ohledu na jasné protiargumenty, meleš svou... :roll: :crazy:

Ale ne..., Karle :) , teď vážněji (ale smát se musím prostě furt, kdykoliv si na Tebe jen vzpomenu... :lol: ), všichni víme, že je to jinak... Takhle hloupej totiž opravdu nikdo není !!! Ty prostě jen zkoušíš už úplně všechno (hlavně nás svou :roll: ... :crazy: unavit...) a nic už Ti není dost hloupé, protože prostě zoufalí lidé dělají zoufalé věci... Ovšem, v tomhle případě tedy stále nesmyslnější diskusi o mém stejně nesmyslném místním ředitelování :lol: končím a odcházím s vítězným smíchem středem... :wave: Hele, Karle, na závěr navrhnu zase něco já Tobě = začni tam dělat bezplatně školníka, pomáhej v kuchyni a podobné práce, což je vzhledem k Tvé kvalifikaci v podstatě stejné, jako to, co vnucuješ mně, ale Tobě, který to vše spoluzavinil, to může posloužit jako polehčující okolnost a něco bys obci přece jen splatil (já, na rozdíl od Tebe, nemám co splácet...)... :lol: Celkem i docela chápu, že se zoufale "stébla chytáš" a doufáš, že nějací místní dobráci všechen ten Váš "odkaz" :roll: opraví, přikryjí a zachrání Vás, ale, Karle, tomu ani sám nevěříš, že by někdo byl až takhle blbej... :lol: Přijdou lidé odjinud a teprv pak to bude pro Vás opravdu nebezpečné... :twisted: Místní jsou totiž už od Vás na ledacos zvyklí, pardon, ale přesněji "OTUPĚLÍ" = jejich "práh vzrušivosti" je už někde naprosto jinde než u "cizinců"... Všiml sis vůbec, na příkladu p. Jansy, že poslední s ním tenkrát spolupracující učitelka odjinud (p. Jiříková), když viděla, co tady "praktikuje", byla nakonec ráda, že tady u toho nemusí být ? A první dvě nové po letech se zhrozily takřka okamžitě...!!!?

A pokud jde o Tvůj evidentní strach, už jsem Ti doporučoval, použij řešení pro Tebe jako dělané = tyhle problémy za posledních 7 let hoď všechny na p. Kocurovou a schovej se za ní = řekni, že jsi jen musel poslouchat příkazy :idea:, vždyť ona byla starostka a za Tebe vlastně ručila, žžže* :idea: :twisted: :lol: a pak spusť, že jsi se jí bál, že jsi jí intelektuálně nestačil, že Tě využívala, že jsi nemohl odolat jejímu tlaku a tak - prostě to, co tak obvykle říkáte, když to házíte jeden na druhého... :crazy: A pak už prostě jen doufej, že se nezačne vyšetřovat nějaký Tvůj starší "kousek" - za chvíli už budeš až tak STAR, že už si móóóc rozmyslí třeba Tě zavřít (taky tu demenci hraješ, tedy alespoň doufám... :?: , občas skvěle... :thumbup: - viz třeba zrovna tady... :roll: :crazy: ), to, co sis "nashromáždil přisát na struku obce - to napsal Honza skvěle, co ? :lol: " pěkně zabezpeč a dobře poschovávej, aby Ti to nikdo nemohl zabavit* (samozřejmě, že nemluvím třeba o "křišťálově čistém" vleku, ale třeba o těch odměnách, o kterých jsi od začátku musel vědět, že nejdou odsouhlasit, když Vás bylo už jen sotva do mariáše a v tom únoru dokonce jen do pauzírovanýho..., což... :wave: ) a Karle, breč, dojímej, mluv nesmysly apod., všechno dobrý, jako tady... :twisted: Z ostudy Ty si přece nic neděláš, hlavně když na tom vyděláš... Jsme přece v Čechách, tady takoví jako Ty vždycky nějak vyklouznou, tak se zatím zbytečně nezesměšňuj a neunavuj... Tvůj čas na to ještě přijde... :twisted: A Honzovi nevěř, Tebe nedostal "do tepláků" nikdy nikdo, tak teď už to hrozí stále míň a míň... Hele*, http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-v ... ilion.html Ty jsi v tomhle zkušenej harcovník a dobře víš, že teď se ze začátku vždycky straší (jim hrozilo za 2 melouny škody až 8 a 10 let...), ale protože skoro VŠECI zainteresovaní KRADNÚ, nejsou blázni = časem možná dojde i na ně..., tak se to hlavně pravidelně dlouho táhne, aby lidi tak nějak zapomněli a nakonec je to většinou spodní hranice nebo dokonce výhodné překvalifikování (tady jen podmínka + pokuta ve výši zlomku škody obce...)... V klidu, Karle, v klidu... :angel: Jen už nepiš ty nesmysly, to není hodné ani Tebe... :crazy:

P.S. Hele, teprve teď jsem si přečetl článek od stejné pisatelky :lol: PREJ :crazy: https://www.denik.cz/plzensky-kraj/vyka ... 20327.html = já řval smíchy, Karle, PREJ NEBEZPEČNÉ STROMY...= vejít do jakéhokoliv lesíku je podle této logiky fakt "o ústa" (a nikde ani slovo o jejich funkcích tlumení hluku ze silnice u školy, větrolamů na hřišti apod. nebo taky o tom, že brzy po odb/porném kácení padl jiný strom, odborně vynechaný, žžže... :lol: ) to je teda blábol, ale spíš lež, jako věž (a přitom současně tak hezky opatrná = prej PŘÍPADNÉMU... :lol: ) = tedy... :clap: , jak jste dokázali takhle brilantně zblbnout pisatelku nebo šlo dokonce o tu často zmiňovanou "presstituci"...? A mimochodem, p. Jansovi měly padat na hlavu místo šišek asi plody palem, aby... :idea: :crazy: Ale... :wave: :roll:
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: "Dobrá" škola na zakázku

Příspěvek od Honza »

Přidávám článek, ale komentář si asi neodpustím... :think:
IMG_3884.jpg
Honza Bejvl
Honza
Administrátor
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: "Dobrá" škola na zakázku

Příspěvek od Honza »

Tedy v rychlosti…
Pravdivější by byla úvodní věta článku, kdybychom ono „…začaly vznikat…“ nahradili …se provalily několik let tutlané... :idea:

Zajímavé také je, že článek nezmiňuje vlnu odchodů dětí související právě s angažmá pana Jansy na zdejší škole. Vzpomínáte si jaký to byl skandál, když děti z této školy odebral p. Ing. Valeš, který v té době vykonával (stejně jako dnes) funkci zastupitele?? Jak vrchnost vřískala?? :crazy:
Ve světle dnešních dnů snad už i „velkým fandům“ musí být jasné, co vše byla vrchnost ochotna obětovat pro ututlání této záležitosti a zachování jí hlásané „pravdy“. :shh: Jaká to byla bezohlednost k dětem jejichž potřeby nebyly speciální a pod jakým nátlakem zde rodiče těchto dětí žili. Vždyť se zkuste p. Valeše optat dnes, jak s odstupem času toto své rozhodnutí hodnotí a co se kolem toho dělo. Možná lituje, ale já o tom velmi pochybuji. A zkuste se optat mnohých dalších, kteří tak učinili. Zeptejte se také p. Karla, proč jeho vnoučata nevyužila té báječné možnosti navštěvovat ústav, jehož ředitele si sám vybral. Určitě za to mohly nějaké objektivní příčiny, hrozně ho to mrzí, ale na domácí výuku to nakonec neuzrálo že?? :lol:

Jak se asi cítí ti nadprůměrně důvěřiví rodiče, kteří bohužel až nyní zjistili, že své děti nevědomky poskytli k experimentu „alternativní výuky“ s (pro ně) poměrně negativním dopadem na možná (jak už napsal Josef) celý život? A nyní ve světle tohoto článku jsou to vlastně oni, kdo mohou za to, že nám odchází pan ředitel…“ze kterého byla cítit láska k dětem“. Po pravdě řečeno při pohledu na pana ředitele svlečeného do půl těla a vezoucího si na své koloběžce malou holčičku mne z té lásky poněkud mrazí. :roll:

Na druhou stranu to není věc, která by vyplavala nečekaně. Toto téma se zde řeší několik let a kdyby už tenkrát rodiče vystoupili stejně razantně jako nyní, nemusely věci dojít tak daleko.
Ano, byl a je to můj výklad událostí, jak vrchnost vždy hlásala, když jí docházely argumenty. Bohužel (pro ni a….) čas ukázal, že se bezezbytku potvrdil.
Co dále v obsahu článku postrádám je tedy např. vyjádření onoho opačného tábora rodičů. Jak si to vysvětlit? Záhadné opomenutí, nebo to snad byl záměr v dalším ne/objektivním článku na zakázku :?: :?:

Přeji tedy všem těm, kteří na „TO“ doplatili, aby svůj návrat z onoho „krásného“ ostrova do reality zvládli pokud možno s co nejmenšími následky a teké aby se poučili, neb není všem dnům konec...
Honza Bejvl
Karel
Příspěvky: 225
Registrován: stř 27. črc 2011 7:52:05

Re: "Dobrá" škola na zakázku

Příspěvek od Karel »

Vypadá to, že je očekáván komentář také můj, ale já se obávám, že s jedinci disponujícími jedinou pravdou, je jakákoli polemika marná!
Přesto se pokusím:
Považuji za vhodné se při hledání vývoje osudu zdejší školy vrátit až do doby předlistopadové. Tehdy platila hlavní zásada respektování takzvané spádovosti a o počty dětí nemusela být starost žádná, každý z rodičů věděl, kam jeho dítě patří. Přesto se i v této době dalo pochybovat o kvalitě vyučujících. Vzpomínám na jednoho nomenklaturního experta za jehož působení si děti odnášely jen zážitky z jeho popíjení a odplivování do výlevky během "výuky". Před takovým individuem dokázala ochránit své dítě přesunem do jiné školy jen ředitelka, ostatní se s faktem museli nějak vypořádat.
Po listopadu se začal vývoj ubírat směrem, kopírujícím vývoj společnosti: ubývalo pracovních příležitostí, vhodného dopravního spojení a rodiče si začali uvědomovat, že je nutné sladit místa svého pracovního působení s místem školní docházky svých dětí. Než jsem se dočkal vnoučat vlastních, zdálo se mě takové rozhodování rodičů vůči obci málo vstřícné. Ovšem pouze do doby, kdy byla potřeba "odložit" děti do místní školky - ta byla v 6,30 ještě zavřená (byla dětí plná- byla zadarmo - o další zájem nebyl) a bylo nutné popojet dál. Podobně to později dopadlo se školou. Minibus, který měl původně sloužit ke svozu dětí v rámci obvodu obce, případně k vytváření kontaktů s obcemi sousedními (tak fungují například Hlavňovice a Velhartice), nakonec sloužil jen k přesunu ředitelky z Klatov na Čachrov a dnes se zdá téměř neřešitelný proces jeho likvidace. V případu pana Valeše by bylo vhodné umístit příběh do správně doby a upřesnit, která že to vrchnost se tak zlobila a za kterého ředitele se to odehrálo. Ne za všechno mohou J+K+R. Ovšem slabá znalost historie některých účastníků naší diskusi dominuje!
Nástup pana ředitele se mě zas až tak problematický nezdá. Začínal s pár dětmi a když se počty dětí začaly (hlavně jeho zásluhou) zvedat a nastoupily další kantorské posily, přišly problémy. Nechci polemizovat nad tím jak procenticky vyjádřit zavinění současného stavu školou nebo rodinou i když většinu rodičů osobně znám. Nezbývá než počkat na výběr ředitele nového (pro v diskusi zainteresované cítím potřebu uvést, že jsem do komise vybrán nebyl) a pak se těšit z dalšího vývoje - o něm si žádné přehnané iluze nedělám!
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: "Dobrá" škola na zakázku

Příspěvek od Zírající Josef »

K poslednímu odstavci...
P. Jansa :thumbdown: :wave: začínal s pár dětmi proto, že část dětí ti nejchytřejší = nejinformovanější rodiče okamžitě, jak se dozvěděli, že to tady "povede", dali jinam. Pak jsme totéž do roka (poněkud pozdě, ale přece...) udělali i my, kteří jsme nechtěli věřit zprávám z Velhartic apod. a dali mu šanci, ale on nás hluboce zklamal svým "neplnohodnotným" učením a i dalšími "velmi neortodoxními" přístupy... Celkový seznam dětí, které před ním prchly asi tak do roka jsem už uvedl výše... Pak ovšem ještě odcházely další !!! Ovšem, jak se nyní ukazuje, p.J. to tak vlastně asi chtěl... Takovou maličkou "speciální/zvláštní" školičku a z rodičů takovou "sektičku" vyznavačů jeho "pravd"... :roll:

O dalším vývoji školy si asi nikdo neděláme přehnané iluze... Myslím, že by to byl zázrak, kdyby po konkurzu, až se začnou počítat např. děti a tím pádem také hodiny, nedošlo k dalším potížím... Takže stále trvám na svém původním názoru, že obec může mít velmi brzy "víceúčelovou budovu se sálem/tělocvičnou"... ALE !!! Kdo to zavinil ? Ani teď se Ti, Karle, nezdá, že kdyby byla podle přání odborníků a rodičů do čela starostkou postavena p. uč. Jiříková, bylo by to rozhodně lepší ? Vysvětlím, co by se URČITĚ nestalo = hromadně by neodešly místní děti a chodily by sem 1-5 let (ano, asi by se sem nepřijelo těch pár dětí odjinud, některé se "speciálními" požadavky na výuku apod. a "nepřezkušovalo" :roll: - viz článek o "záchraně" :roll: podle odborníků zanedbaných dětí... by se tady plno doma vyučovaných dětí...= ALE TO ASI NENÍ PRO ČACHROVSKOU ŠKOLU TO HLAVNÍ, ŽŽŽE !!!?), místní rodiče by teď také určitě nezjistili, že jejich děti na nových školách mají problémy apod. a i kdyby děti došly, nebyla by na tom škola asi nijak o moc jinak než teď... ALE, KARLE, MĚLA BY ZA SEBOU ÚSPĚŠNÁ LÉTA S ČACHROVSKÝMI DĚTMI A NE TENHLE LÉTA TRVAJÍCÍ ROZVRAT... A ZA TO PROSTĚ MŮŽETE VY DVA !!! A netahej do toho furt rodiny (a řekněme to naplno = sice skrytě, ale dost čitelně snižuješ i inteligenci místních dětí...) apod. - když učitel dítě správně neučí, ale ujišťuje rodiče, že vše je O.K., je to naprosté zvěrstvo (ač třeba i něco hlásí: "Přece nebudu učit Čechy česky...?" nebo ten výrok, co mají v budoucnu dělat "venkovské" děti... :roll: - mám svědky, co by si vzpomněli i na víc !!!), které průměrný místní rodič jen těžko může odhalit, pokud není sám pedagog, nemá ke srovnání stejně staré jiné dítě z jiné (normální !!!) školy, nezná požadavky na znalosti apod. v tom kterém ročníku atd. atd. atd.

Jo a ještě... :roll: :lol: To si snad děláš legraci nebo jako obvykle jen provokuješ... :wtf: Že nejsi v komisi, "to není třeba hlásit..." :twisted: , to je snad (i když jsme v Čechách a dokonce v Čachrově... :crazy: :roll: ) samozřejmé a konečně dobře :crazy: = v té první jsi prostě místní rodiče zklamal a jasně prokázal, že problematice absolutně nerozumíš nebo alespoň nejednáš v zájmu místních občanů, ale sledoval jsi asi, jako obvykle, žžže... :twisted: ) nějaký svůj prospěch (Ty jsi pomohl esoterické starostce s usazením jejího oblíbence a za to... :?: )... Tak co bys, prosím Tě, hledal v další ? :lol: To už by byla jen a jen :roll: :wave: nebetyčná drzost !!! :wtf: :roll: :crazy: :evil:
Zírající Josef
Příspěvky: 288
Registrován: úte 13. pro 2016 19:29:34

Re: "Dobrá" škola na zakázku

Příspěvek od Zírající Josef »

A ještě drobnůstky... :)
1) Jak se zmiňuješ o "nomenklaturním expertovi" (poněkud sice pochybuji, že oblíbenec režimu by byl dobrovolně zrovna tady :roll: , to už by musel bejt fakt hodně vypitej nebo masochista a to ještě ledacos asi fungovalo... :!: ) :roll: , abychom byli spravedliví, bylo by třeba vědět, jestli už jsi v jeho době zasahoval do věcí obce...? Jestli ano, pak by bylo jeho údajné odplivování do výlevky celkem pochopitelné (někdo má prostě slabší žaludek a z některejch praktik se mu prostě chce zvracet v každým zřízení...) a údajné popíjení přece jen trochu více omluvitelné (čím jiným si měl intelektuál "otupit hlavu" na žádoucí stav - tlučením do zdi ?... :roll: ), žžže...
2) Bylo tady všude již dříve na Tebe vzneseno vícero dotazů a odpovědi nějak nepřicházejí... Ale asi to bude tím, že Ty hledíš jen vpřed (aby to s Tebou při pohledu vzad, na to, co by se dalo ještě "projednávat"..., nějak nefláklo, žžže... :twisted: ). Jak Ti furt říkám, ničeho se neboj, "statečný chlapíku", dneska se to "trestá" jen tak "aby se vlk nažral a koza zůstala celá" = budeš uznán vinným (třeba u "zasloužených odměn" o tom nešlo pochybovat od začátku... :clap: ), ale pravděpodobně nepotrestán (maximálně těch :?: pár desítek papouchů :?: prostě vrátíš...= vždyť to znáš z podnikání = říkáte tomu myslím "nepovedený záměr" nebo jak - jen aby se z toho nestalo nějaký pravidlo, viď :sick: = už za Komančů se říkalo, že kdyby se před některejma barákama jen správně písklo, tak mnohé nebo dokonce všechno odpochoduje, kde to bylo :silent: ... :silent: :twisted: :lol: a najednou tady máme z Tvýho milovanýho Západu "whistleblowery", to je ale podraz na svobodný "podnikání" třeba s obecním autobusem, co... :lol: )...
Odpovědět