Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Moderátor: Honza

Odpovědět
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Ovšemže, ale jak je vidět z předchozích řádků, bylo by to zjevně marné.
Inu někteří si mohou dovolit ve škole spát, další docházejí jen sporadicky a jiní tam zařezávají pečení vaření, neboť jim nebylo tolik z hůry dáno - někteří z nich pak těm talentovanějším i závidí. Jsou to takoví ti "hujeři".
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Hynek píše:Opravdu jste moc rozumu nepobral. A v policejní škole jste na přednáškách nejspíš spal. Můžete mi sdělit jak jsem pana Sixtu pomluvil?

Pane Honzo ! Na něco jsem se ptal ! Odpovídáte zase jako pod vlivem :D Úplně mimo téma. Podle toho co a jak píšete, musel jste mít v policejní rychloškole na přednáškách i peřinu. :lol: No a z hůry Vám evidentně dálo nebylo, bohužel. Podle toho vaše odpověď taky tak vypadá.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Zas Vám to nějak neštymuje. Pokud jsem spal, pak mi zcela logicky muselo být dáno, abych mohl úspěšně absolvovat.... Jo a nevěřil byste tomu, jak ti spáči leželi v žaludku právě hujerům. Hujeři si totiž mysleli, že spánek je v přímé souvislosti s hloupostí a neměli ani potuchy o neuro-lingvistickém programování. Jsou totiž rozvojově impotentní.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Honza píše:Zas Vám to nějak neštymuje. Pokud jsem spal, pak mi zcela logicky muselo být dáno, abych mohl úspěšně absolvovat.... Jo a nevěřil byste tomu, jak ti spáči leželi v žaludku právě hujerům. Hujeři si totiž mysleli, že spánek je v přímé souvislosti s hloupostí a neměli ani potuchy o neuro-lingvistickém programování. Jsou totiž rozvojově impotentní.
Pane Honzo, jste nějak rozumově postižený? Nebo máte nějakou podobnou diagnózu z oblasti psychiatrie? Už i malé dítě ve školce ví, co je odpověď na otázku. Budete psát samé kraviny kolem, jen aby jste odvedl pozornost od svých blábolů, které zde trapně prezentujete, bez řádných podkladů a argumentů.
Tedy ještě jednou a pomalu !!! Vzhledem k tomu, že mi připadáte jako méně myšlenkově nadaný jedinec a mám s Vámi trpělivost protože je mi slabomyslných lidí líto.
Pomalu, v klidu a za střízliva si ještě jednou přečtěte otázky, na Vaše bláboly. Očekávám pak jasnou, věcnou a stručnou odpověď. A jistě ne jen Já ale i ostatní davy lidí, zde na fóru. Pokud jí nejste schopen, jsem ochoten Vám pomoci a domluvím Vám konzultaci s MUDr. Navrátilem na psychiatrickém oddělení s Vaší možnou následnou hospitalizací a léčbou.
1) za co by na mě pan Sixta mohl podat trestní oznámení pro pomluvu?
2) jaký, že "bordel" je na úřadě ?
3) prozraďte mi jaký tedy mám, nebo nemám tým ??
4) jaké kroky učiníte, když víte o spáchání trestného činu? Konkrétně nezákonného nabytí lyžařského vleku. Jak zde několikrát tvrdíte. Nebo nad tím budete jen plakat a obviňovat?

Protože vidím, že máte s otázkami problém, dovolil jsem si je očíslovat. Doufám, že s číslicemi takový problém nemáte.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Já rozumím tomu, že je Vám u pana doktora Navrátila smutno a tak hledáte parťáka. Ale nevěšte hlavu. Stát podporuje vznik terénních psychiatrických pracovišť. Kdybyste tedy přesvědčil paní starostku, mohl by to být váš pilotní rozvojový počin a Vy už byste nebyl tak sám.
A co se otázek týče, všechny jsou již zodpovězeny na tomto fóru. Jistě chápete, že chci vyjít vstříct p. Karlovi neopakováním již napsaného.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Honza píše:Já rozumím tomu, že je Vám u pana doktora Navrátila smutno a tak hledáte parťáka. Ale nevěšte hlavu. Stát podporuje vznik terénních psychiatrických pracovišť. Kdybyste tedy přesvědčil paní starostku, mohl by to být váš pilotní rozvojový počin a Vy už byste nebyl tak sám.
A co se otázek týče, všechny jsou již zodpovězeny na tomto fóru. Jistě chápete, že chci vyjít vstříct p. Karlovi neopakováním již napsaného.
Jste LHÁŘ !!

Kde jsou tedy zodpovězené??? :?:
Abych Vám to zpočátku ulehčil tak kde je zodpovězená např.otázka č.1,č.3 ???

Nevíte nic, vymýšlíte si a tudíž ani odpovědět nemůžete. Je to jednoduché.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Jednoduché to bezpochyby je. Ne však pro všechny že?
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

To vidím. Pro Vás je odpovědět složité. Máte pravdu, že to není jednoduché pro všechny, zvlášť pro Vás ne.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Tohle jsem si vypůjčil na http://www.nutriklub.cz a myslím, že to vysvětluje všechnu tu komplikovanost, nebo spíše jednoduchost.

Na konci třetího roku se dítě zapojuje do kolektivu a začíná se objevovat společná hra. Výrazně se zlepšuje představivost. Dokáže říct 400-600 slov a postupně přestává používat dětský žargon. O sobě mluví v 1. osobě, neustále klade otázky a dožaduje se odpovědi. Musíte se obrnit trpělivostí a neustále dokolečka vysvětlovat a odpovídat...
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Mě osobně by stačilo kdyby jste odpověděl jen jednou. Bohužel, odpovědi se od Vás evidentně nedočkáme ani jednou. Místo toho se snažíte podsouvat jednu hloupost za druhou, jen aby jste odvedl pozornost a nemusel přiznat, že si vymýšlíte a lžete. Škoda, myslel jsem že Vám vaše inteligence dovolí odpovědět na jednoduchou otázku ,jednoduchou odpovědí. Spletl jsem se. Ani to nedokážete. No, nevadí. Alespoň ostatní vidí, jak málo rozumu máte. Alespoň k tomu je to dobré.
Hynek K.
Odpovědět