Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Moderátor: Honza

Odpovědět
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Chybka Hynku. Je rozdíl mezi uměním chtěním. Ty Vaše báchorky za čtení opravdu nestojí a tak to beru jen namátkou, neboť význam a obsah tím na újmě ani trochu netrpí. Nepřekvapuje mne tedy ani Vaše zpátečnická odpověď. Poté, co jste tu za svoji éru předvedl, by jen málokdo mohl věřit, že jste schopen zhmotnit to své věčné poštěkávání. K tomu je totiž zapotřebí to, co dělá chlapa chlapem a v čem by Vás trumfnula lecjaká dáma. Něčeho... jak to říci..., na co Vy už si zřejmě přes břicho nevidíte.
A pak Vám poněkud uniklo, že p. Zahrádka je zastupitel a předseda kontrolního výboru, což se o p. Karlovi říci nedá. Tedy se tu opět marně snažíte o srovnání nesrovnatelného. Vzhledem k tomu jaký se odkrývá na úřadu městyse „bordel“, se dá celkem spolehlivě předpokládat, že se tam (k velké nelibosti vašeho týmu) dveře netrhnou.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Honza píše:Chybka Hynku. Je rozdíl mezi uměním chtěním. Ty Vaše báchorky za čtení opravdu nestojí a tak to beru jen namátkou, neboť význam a obsah tím na újmě ani trochu netrpí. Nepřekvapuje mne tedy ani Vaše zpátečnická odpověď. Poté, co jste tu za svoji éru předvedl, by jen málokdo mohl věřit, že jste schopen zhmotnit to své věčné poštěkávání. K tomu je totiž zapotřebí to, co dělá chlapa chlapem a v čem by Vás trumfnula lecjaká dáma. Něčeho... jak to říci..., na co Vy už si zřejmě přes břicho nevidíte.
A pak Vám poněkud uniklo, že p. Zahrádka je zastupitel a předseda kontrolního výboru, což se o p. Karlovi říci nedá. Tedy se tu opět marně snažíte o srovnání nesrovnatelného. Vzhledem k tomu jaký se odkrývá na úřadu městyse „bordel“, se dá celkem spolehlivě předpokládat, že se tam (k velké nelibosti vašeho týmu) dveře netrhnou.
Jste vtipný :lol: . Ale moc Vám to nejde. :cry: Jen se mi líbí jaká jste zakomplexovaná existence, co se snaží dělat pořádek v Čachrově z Prahy. Já Vás nenutím aby jste to četl, nebo ano? Nepotřebuji nic zhmotnit. To Vy tu tvrdíte, že někdo něco získal neprávem. To Vy tu tvrdíte, že zastupitelstvo dělá vše špatně. To Vy tu tvrdíte, že jste se svojí stranou to nejlepší pro obecní blaho. Jenže se Vám jaksi nedaří přesvědčit místní selský rozum. Nedivím se. ... A o moje břicho se laskavě nestarejte.... No a mohl by jste prozradit jaký bordel je na úřadě ? A ještě něco...pan Karel, je jako pan Zahrádka členem jedné z vítězných stran ve volbách. Bolí to, já vím. A špatně se to čte, to také vím. Dovoluji si Vám tedy připomenout aby jste si prošel výsledky voleb a jednotlivých kandidátů. :!: Kdo je nakonec v zastupitelstvu, je na dohodě kandidátů strany. To ovšem neznamená, že do dění kandidáti vítězných stran skrze své zástupce nebudou hovořit a zajímat se. To jen pro pořádek. Aby jste v té hlavě neměl takový bordel.
A když máte evidentně potíže se čtením a chápání, tak ještě jednou a pomalu. N e m á m - ž á d n ý- t ý m.
Naposledy upravil(a) Hynek dne pát 13. úno 2015 12:04:14, celkem upraveno 1 x.
Hynek K.
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Kynčl »

Pan Karel členem vítězné strany ??? Asi mi něco ušlo :D :D :D :D

A když už jsme u Pelíšků tak na minulém zastupitelstvu mohl podobně dopadnout pan místostarosta za toho soudruha ...

Ale klobouk dolů pane Hynku vaše nenávist k Prážákům trumfla moji zkušenost z Jižní Moravy :)
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Vy rozhodně žádný tým nemáte Hynku, kde byste na to taky vzal. Ta idea je poněkud jiná stejně jako v případě Vašeho bžíška. U této části těla můžete být, co se mého zájmu týče, zcela klidný. ;)
Tak jak to tedy je? Jsem vtipný, nebo mi to nejde..? Poněkud protichůdné tvrzení.
Jinak jsem rád, že se do toho selského rozumu nepočítáte. To by se všichni místní sedláci mohli právem cítit uraženi.
Prozradit...? Vám? Všechno? Neblázněte, vždyť by to Vaše konspirační ješitnost neunesla. Nebojte, budu Vám to dávat po lžičkách. Pár už jich na zdejším fóru najdete.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Pane Kynčle...oni Pražáky nemají rádi téměř nikde. Čím to je ???? To jen Pražáci mají utkvělou představu a iluzi, že na ně všude všichni čekají a jsou šťastní když je vidí. Není to tak, tomu věřte.
Hynek K.
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Honza píše:Vy rozhodně žádný tým nemáte Hynku, kde byste na to taky vzal. Ta idea je poněkud jiná stejně jako v případě Vašeho bžíška. U této části těla můžete být, co se mého zájmu týče, zcela klidný. ;)
Tak jak to tedy je? Jsem vtipný, nebo mi to nejde..? Poněkud protichůdné tvrzení.
Jinak jsem rád, že se do toho selského rozumu nepočítáte. To by se všichni místní sedláci mohli právem cítit uraženi.
Prozradit...? Vám? Všechno? Neblázněte, vždyť by to Vaše konspirační ješitnost neunesla. Nebojte, budu Vám to dávat po lžičkách. Pár už jich na zdejším fóru najdete.
No.. před chvilkou jste několikrát psal, že tým mám. :shock: Snažil jsem se Vás přesvědčit, že ne. Tak to po mě nemusíte opakovat. Připadáte mi jako rozpolcená osobnost. Mě nemusíte nic prozrazovat. Vím proč to děláte a uvádíte nepravdy. Ale lidem co to zde čtou, když něco tvrdíte, tak jim to sdělte. když tvrdíte, že je něco nabytého neprávem, když tvrdíte že na úřade je bordel. .. Nějak Vám došly argumenty.. Musíte být buď jasnovidec, který ví jak vypadám i když nevíte kdo jsem. Nebo debil, který si to vymýšlí aby byl zajímavý a upoutal pozornost...tak nevim??
Naposledy upravil(a) Hynek dne pát 13. úno 2015 21:46:29, celkem upraveno 1 x.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Přesně tak Hynku... nevíte a od toho se odvíjí celý Váš projev. Ale já jsem empatický a tedy Vám v jednom z mnoha případů napovím. Je rozdílné být součástí týmu, nebo být jeho vlastníkem - zakladatelem. On je to tedy spíš takový klub, ale to je v tuto chvíli jedno. Tak co? Už se rozsvítilo? :idea: :idea: Doufám že ano, protože tohle už by snad pochopil i kdejaký debil. :)
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

To by možná pochopil i debil. Nebo by to debil i vymyslel... Ale je mi líto. Vaše dedukce je zcela zcestná. Myslíte si jak jste chytrý, jak jste přišel na to, že jsem nejspíš pan Sixta :lol: :lol: :lol: OMYL. Jste zase úplně mimo. Je mi velice líto.
Hynek K.
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Honza »

Takže se nerozsvítilo. Pozor, aby na Vás p. Sixta nepodal trestní oznámení pro pomluvu. :D Začínám pomalu s p. Karlem sympatizovat – ono to slovo „materiál“ není až tak od věci.
Honza Bejvl
Hynek
Příspěvky: 87
Registrován: ned 04. led 2015 18:59:24

Re: Vize rozvoje Čachrova/Čachrovska

Příspěvek od Hynek »

Opravdu jste moc rozumu nepobral. A v policejní škole jste na přednáškách nejspíš spal. Můžete mi sdělit jak jsem pana Sixtu pomluvil?
Hynek K.
Odpovědět