Učast/neúčast zastupitelů na tomto fóru

Moderátor: Honza

Odpovědět

Je správné že starostka Čachrova naprosto ignoruje toto fórum ?

ANO
0
Žádná hlasování
ANO jsem starostka
0
Žádná hlasování
ANO jsem anonymní chatařka z Rajského
0
Žádná hlasování
NE
2
100%
 
Celkem hlasů: 2

Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Učast/neúčast zastupitelů na tomto fóru

Příspěvek od Kynčl »

Mrzí mne,že z 9-členého zastupitelstva jsou na tomto fóru zastoupeni jen 2 (Karel Randák,Josef Bejvl), nepředpokládám , že by seděli od rána do večera na netu :D ,ale vyjádřit jednou týdně k ožehavým tématům snad není takový problém. Nebo je nezajímá názor části voličů ????? Pokud s těmi zbývajícími někdo budete mluvit, vyřiďte jim prosím, že toto fórum není o napadání, ale bylo vytvořeno za účelem komunikace nad problémy ...
Naposledy upravil(a) Kynčl dne stř 07. pro 2011 19:33:03, celkem upraveno 1 x.
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Učast/neúčast zastupitelů na tomto fóru

Příspěvek od Honza »

Souhlasím a myslím si, že se možná i nějakého zájmu dočkáme. Bude to ale nejspíše přímo úměrné objemu diskutujících a času zbývajícímu do příštích voleb. Ty, jak známo, zájem o voliče probouzejí... :P
Honza Bejvl
Kynčl
Příspěvky: 267
Registrován: sob 09. črc 2011 9:04:03
Bydliště: Praha/Čachrov
Kontaktovat uživatele:

Re: Učast/neúčast zastupitelů na tomto fóru

Příspěvek od Kynčl »

V září jsem volal osobně starostce a vysvětlil jsem jí , že její účast zde na tomto fóru by byla vhodná slíbila ,že se na fórum podívá a možná bude diskutovat .... hmmm tak holt ne ... Hmmm Jano kde jsou Tvé proklamace o informování veřejnosti ? Opravdu si myslíš , že informační občasník mailem stačí ?
Jan Kynčl aka Pošťák
Čachrov 50
Honza
Administrátor
Příspěvky: 648
Registrován: čtv 30. čer 2011 21:27:05

Re: Učast/neúčast zastupitelů na tomto fóru

Příspěvek od Honza »

Myslím, že odpověď můžeme nalézt v tomto topicu http://www.mestyscachrov.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=5 Cituji pana Karla: "Mnoho lidí je totiž přesvědčeno, že nejlepší cestou k úspěchu je naprostá ignorance názorů odlišných od těch vlastních." Lépe bych to neřekl...
Honza Bejvl
Odpovědět